Žiaci

panacek_souhlasici

  1. Samuel Baník
  2. Samuel Dinič
  3. Kristián Mihaľko
  4. Roman Mihaľov
  5. Matúš Mydlo
  6. Viktória Ondiková
  7. Terézia Palajová
  8. Richard Pľuta
  9. Viktória Sičáková
  10. Viktória Vajsová
  11. Marcel Vorobeľ

Školský rok 2019/2020

  1. Ivan Babjak
  2. Michal Faltin
  3. Jakub Foltán
  4. Lukáš Karnaj
  5. Viliam Kovaľ
  6. Zuzana Kováčová
  7. Viktória Lučková
  8. Alexej Masica
  9. Patrik Schneider
  10. Marianna Stebnická
  11. Kristián Valčo
  12. Kristián Veľas

Školský rok 2018/2019

  1. Matej Demko
  2. Miriama Hirková
  3. Benjamín Husár
  4. Sebasián Jesenský
  5. Dušan Kmec
  6. Diana Lippaiová
  7. Viliam Luksaj
  8. Tatiana Macková
  9. Klaudia Meždejová
  10. Ján Miko
  11. Dávid Poľak
  12. Oliver Sovjak
  13. Marek Šimurda
  14. Bianka Vasiľová

Školský rok 2017/2018

  1. Timotej Bludovič
  2. Dominik Domagala
  3. Dávid Džuňa
  4. Slavomír Fečík
  5. Antónia Frajtková
  6. Adam Hnát
  7. Marcel Kuľha
  8. Patrik Macejka
  9. Filip Okoš
  10. Kamil Pavlišín
  11. Martin Pollák
  12. Laura Rakarová
  13. Diana Šuľová

Školský rok 2016/2017

1. Skupina:

1.  Rastislav Kováčik
2.  Jakub Megela
3.  Patrik Mihálik
4.  Matej Nemec
5.  Klára Nováková
6.  Tomáš Pavlík
7.  Peter Revák
8.  Dávid Sabol
9.  Mária Šnelcerová

2. Skupina:

1.  Daniel Cenkner
2.  Mário Ďak
3.  Róbert Fedorco
4.  Zdenko Gajda
5.  Jakub Jakubov
6.  Kristián Kailing
7.  Matúš Kalanin
8.  Filip Kasarda
9.  Mário Kmec

Školský rok 2015/2016

1. Skupina:

1.  Ján Balog
2.  Filip Bobaľa
3.  Marek Burda
4.  Nikola Cenknerová
5.  Kristián Dzurko
6.  Christián Fedorčak
7.  Sebastián Felc
8.  Patrik Jacko
9.  Agáta Petková
10. Viktor Metyľ

2. Skupina:

1.  Dominik Kislán
2.  Daniel Kohut
3.  Jaroslav Kurilla
4.  Patrik Ľonc
5.  Adam Mjachký
6.  Jozef Psár
7.  Stanislav Šimurda
8.  Vasil Škumanič
9.  Stanislav Turčík
10. Tomáš Vasiľko

Školský rok 2014/2015

1. Skupina:

1. Andrejčík Radoslav
2. Basaraba Lukáš
3. Bratko Denis
4. Butala Pavol
5. Čarný Erik
6. Čelovský Michal
7. Čerevik Michal
8. Dupkanič Adam
9. Foltán Martin
10. Gabrik Matúš
11. Gašpár Dávid
12. Gojdič Daniel
13. Harvilik Vladimír

2. Skupina:

14. Hirják Frederik
15. Hodor Štefan
16. Hrin Tadeáš
17. Icha Norbert
18. Kuruc Pavol
19. Magurová Patrícia
20. Mihaľ Adrián
21. Nus Norbert
22. Rusinková Nikola
23. Soliga Martin
24. Staňková Jana
25. Šubert Kristián
26. Šupinský Maroš
27. Šváb Maroš